Jak pečovat o náramky?
Každý náramek LU BRACELET je tvořený ručně a převážně z přírodních a syntetických materiálů, proto je potřeba se k němu i tak chovat a pečovat o něj. Nejdůležitější je omezit styk s vodou. Přívěsky, Rudraksha, třásničky, ale i minerály a spojovací materiál ji snáší velice špatně, může časem dojít k poškození či ztrátě barev.

Vyžaduje Rudraksha speciální péči?
V zásadě ne. Je třeba si ale uvědomit, že Rudraksha je přírodní semínko a nedoporučujeme styk s vodou, chemikáliemi a nošení při nadměrném pocení, např. při sportu. Rudraksha může při nedodržení těchto rad změnit barvu, ztmavne nebo zašedne.

TIP: Pokud chcete, aby Vám Rudraksha vydržela co nejdéle v té nejlepší kondici, můžete jednou za měsíc semínka lehce potřít a následně prsty vetřít olivovým nebo kokosovým olejem, vyhněte se však ostatním komponentům a minerálům.

Jaká je velikost náramku LU BRACELET a dá se změnit?
Všechny náramky LU BRACELET, není-li uvedeno jinak, vyrábím v univerzálních velikostech (viz. Tabulka velikostí). Pokud Vám tato velikost nevyhovuje, napište mi do poznámky o jaký jiný rozměr máte zájem, náramek individuálně upravím. 

Jak můžu zboží objednat a zaplatit?
Zasílám zboží po celé České republice, ale i na Slovensko (viz. Kontakt a doprava). Při objednávce nad 700 Kč (nebo €28) máte dopravu zcela zdarma.

Kdy zboží dostanu?
Pokud je zboží skladem (uvedeno v detailu), předávám druhý den zásilku přepravci, ten zpravidla doručuje následující pracovní den zásilku Vám. Máte-li požadavky na individuální úpravu náramku, může se předání dopravci pozdržet o cca 2-3 dny.